KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH LESZNO

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

LP

DATA

 

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

1.

15.11.2016

SZKARADOWO

Mistrzostwa w halowej piłce nożnej

GODZ. 10.00

JUTROSIN; SP2 PAWŁOWICE; SP 4 KOSCIAN; SP 3 WOLSZTYN; SP 7 LESZNO; SP 5 RAWICZ

 

KOMUNIKAT KOŃCOWY

2.

17.11.2016

ŚMIGIEL SZKOŁA PODSTAWOWA

Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dz. i chł.

GODZ. 10.00

DZIEWCZĘTA:

SP SŁUPIAKAPITULNA; SP SMIGIEL; ZS BODZEWO; SP KĄKOLEWO; SP RAWICZ; SP STARY WIDZIM; SP 9 LESZNO; SP4 LESZNO;

 SP PRZEMĘT

CHŁOPCY:

SP SMIGIEL; ZS BODZEWO; SP DUBIN; ZS OSIECZNA; SP SIKORZYN; SP 9 LESZNO; SP7 LESZNO;

 SP PRZEMĘT; SP 3WOLSZTYN;

 SP GOLINA WIELKA;

SP CZEMPIŃ

 

 

KOMUNIKAT KOŃCOWY

3.

18.11.2016

WOLSZTYN

UL. WSCHOWSKA 15

GIMN. 1

Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dz. i chł.

GODZ. 9.30

DZIEWCZĘTA:DĄBCZE; SP3 WOLSZTYN; SP9 LESZNO; SP ŚWIĘTNO; SP KUNOWO; SP4 LESZNO; SP5 GOSTYŃ CHŁOPCY:DĄBCZE; SP3 WOLSZTYN; SP9 LESZNO; SP ŚWIĘTNO; SP KUNOWO;

 SP7 LESZNO

 

 

 

KOMUNIKAT KOŃCOWY

4.

22.11.2016

SARNOWA SP 5

Mistrzostwa w unihokeju chłopców

GODZ. 10.00

ZSSPiG ŻYTOWIECKO; ZSPiG SIEDLEC;       

SP KACZKOWOW

 

 

KOMUNIKAT KOŃCOWY

 

5.

22.11.2016

SARNOWA SP 5

Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt

GODZ. 10.00

SP5 RAWICZ; SP 3 WOLSZTYN; SP 5 GOSTYŃ;

SP KACZKOWO;

SP BOJANOWO

 

 

KOMUNIKAT KOŃCOWY

6.

22.02.2017

LESZNO

UL. REJTANA 1

HALA TRZYNASTKA SP 13 5

Mistrzostwa w mini piłce ręcznej chłopców

GODZ.9.30

SP JERKA

SP KACZKOWO Z SIEDZIBĄ W ROJĘCZYNIE

SP 13

SP 5 RAWICZ

SP 3 WOLSZTYN

SP POGORZELA

 

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

 

 

KOMUNIKAT KOŃCOWY

7.

9.03.2017

LESZNO

UL. REJTANA 1

HALA TRZYNASTKA SP 13

Mistrzostwa w mini piłce ręcznej dziewcząt

GODZ.9.30

SP W STARYCH OBORZYSKACH

SP5 W RAWICZU

SP SIEDLEC

SP POGORZELA

SP 13 LESZNO

 

 

 

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

 

KOMUNIKAT KOŃCOWY

8.

9.03.2017

RAWCZ SARNOWA

UL. SZKOLNA 3

 

AKTUALIZACJA 6.03.2017

Mistrzostwa w mini piłce siatkowej chłopców

GODZ.10.00

SP 9 LESZNO

ZSSPiG ŚWIĘCIECHOWA

SP KROBIA

SP 1 WOLSZTYN-SZKOŁA W TŁOKACH

SP 5 RAWICZ

SP 4 RAWICZ

 

 

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

 

 

KOMUNIKAT KOŃCOWY

9.

16.03.2017

RAWICZ SALA OSIR

Mistrzostwa w mini koszykówce dziewcząt

GODZ.10.00

SP 7 LESZNO

ZS OSIECZNA

SP 3 RAWICZ

SP 3 WOLSZTYN

 

 

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

 

KOMUNIKAT KOŃCOWY

10.

18.03.2017

RYDZYNA HALA SPORTOWA UL. JANA KAZIMIERZA 1

Mistrzostwa w aerobiku grupowym

GODZ.11.00

SP 12 LESZNO

SP 5 GOSTYŃ

SP PONIEC

SP KWILCZ

SP 7 LESZNO

SP PRZEMĘT

SP JERKA

ZS DWÓJKA MIĘDZYCHÓD

 

 

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

 

KOMUNIKAT KOŃCOWY

11.

24.03.2017

RAWICZ SALA OSIR

Mistrzostwa w mini koszykówce chłopców

GODZ.10.00

SP 7 LESZNO

ZS OSIECZNA

SP 3 RAWICZ

SP 3 WOLSZTYN

 

 

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

 

KOMUNIKAT KOŃCOWY

12.

22.03.2017

LESZNO

HALA GIMNAZJUM NR 9 UL. SZCZEPANOWSKIEGO 15

Mistrzostwa w mini piłce siatkowej dziewcząt

Godz. 9.30

SP KROBIA

SP MOCHY

SP 9 LESZNO

SP 4 RAWICZ

 

 

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

13.

UWAGA

Zmiana terminu z 12.05.2017 na 23.05.2017

LESZNO

STADION LA

Mistrzostwa w czwórboju lekkoatletycznym dz. i chł.

Godz. 10.00

Weryfikacja 9.30

Aktualizacja 8.05.2017

 

 

KOMUNIKAT KONCOWY

 

KOMUNIKAT KOŃCOWY CHŁ.

14.

Mistrzostwa w piłce nożnej

Realizacja zadania odbędzie się według odrębnego regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2017

© - 2016
SZS „WIELKOPOLSKA” ®