KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH LESZNO

W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

 

LP

DATA

 

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

1.      1.

24.09.2014

WOLSZTYN

STADION LA

Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce dz. i chł.

 

GODZ. 11.00

ZGŁOSZENIE

DO 7 DNI

PRZED DNIEM REJONU LESZNO

2.      2.

26.11.2014

WOLSZTYN

ŚWITEZIANKA

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej dziewcząt

ODPRAWA 8.30

switezianka@powiatwolsztyn.p

Pan Damian Sadza

696 385 961

GODZ. 9.00

 

 

 

I LO Leszno

 

 

ZSOiZ Pogorzela

 

 

ZSO Wolsztyn

 

 

Punkty

 

Bramki Z-S

 

Miejsce

 

I LO Leszno

 

 

 

 

18:19

 

13:13

 

1

 

31:32

 

III

 

ZSOiZ Pogorzela

 

 

19:18

 

 

7:19

 

2

 

26:37

 

II

 

ZSO Wolsztyn

 

 

13:13

 

19:7

 

 

3

 

32:20

 

I

3.

19.11.2014

WOLSZTYN

ŚWITEZIANKA

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej chłopców

ODPRAWA 8.30

switezianka@powiatwolsztyn.p

Pan Damian Sadza

696 385 961

GODZ. 9.00

 

ZSOŚ

Leszno

ZSP

Koś-cian

ZSZ Wolsz-tyn

ZSO

Wolsz-tyn

Pkt.

Bramki

Miejsce

ZSOŚ

Leszno

 

 

18-19

 

18-16

 

17-22

 

2

 

53-57

 

III

ZSP

Kościan

 

19-18

 

 

18-15

 

17-22

 

4

 

54-56

 

II

ZSZ Wolsztyn

 

16-18

 

15-18

 

 

11-17

 

0

 

42-53

 

IV

ZSO

Wolsztyn

 

22-17

 

22-17

 

17-11

 

 

6

 

61-45

 

I

 

 

6.

27.11.2014

WOLSZTYN

ŚWITEZIANKA

Mistrzostwa w halowej piłce nożnej

ODPRAWA 8.30

switezianka@powiatwolsztyn.p

Pan Damian Sadza

696 385 961

GODZ. 9.00

Końcowa klasyfikacja zawodów:

  1. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu.
  2. Zespół Szkół Zawodowych w Wolsztynie.
  3. I Liceum Ogólnokształcące w Kościanie.
  4. II Liceum Ogólnokształcące w Lesznie.
  5. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wolsztynie.
  6. Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu.

7.

20.11.2014

LESZNO

II LO

Drużynowe  Mistrzostwa w Tenisie Stołowym  dz. i chł.

( 1 DRUZYNA DZ. I CHŁ)

leszczynskiszs@wp.pl

ODPRAWA 9.00

 

Dziewczęta

1.         I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄC E W LESZNIE (G.CIEŚLA, W. KUCHARCZAK, A. WALCZAK, S. CIESIELSKA, OPIEKUN: T. WEIN)

 

2.         ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W GOSTYNIU (P. WOJCIECHOWSKA, J. KMIECIK, A. LIBRONT, OPIEKUN: H. ORYSIAK)

 

3.         ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W NIETĄŻKOWIE (A. KRAJS, D. ROGALEWICZ, A. FRĄCKOWIAK, OPIEKUN: M. SIBILSKI)

 

4.         ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA IIM W JUTROSINIE (E. NAWROT, M. KORFANTY, A. FOLUSZNA, OPIEKUN: M. WLEKLIŃSKI)

 

5.         ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W WOLSZTYNIE (P. LORYCH, K. CEGLAREK, N. RÓŻYCKA, M. MICHALEWICZ, OPIEKUN: W. HANYŻ)

Chłopcy

1.ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W NIETĄŻKOWIE (A. JUSZCZAK, D. BOLEWICZ, A. RYBICKI, OPIEKUN: J. PIETROWSKI)

 

2. ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W GOSTYNIU (M. PAWLAK, B, MAJSNEROWSKI, A. CHUDY, OPIEKUN: H. ORYSIAK)

 

3.ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRONICZNO – TELEKOMUNIKACYJNYCH W LESZNIE (N. MAĆKOWSKI, K. DUDZIAK, A. MEJZA, OPIEKUN: J. SKORUPIŃSKI)

4.ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH I TECHNICZNYCH W POWODOWIE (M. KACZMAREK, M. ŻOŁNOWSKI, P. MIKIOŁAJCZYK, OPIEKUN: M. KUBALA)

8.

13.03.2015

I LO RAWICZ

Mistrzostwa w Koszykówce dziewcząt

509 773 062

lipowiczzb@wp.pl

ODPRAWA 9.30

GODZ. 10.00

 WYNIKI

1. I LO Leszno

2. I LO Rawicz

3. ZSZ Wolsztyn

9.

6.03.2015

I LO RAWICZ

Mistrzostwa w Koszykówce chłopców

509 773 062

lipowiczzb@wp.pl

ODPRAWA 9.00

GODZ. 9.30

 WYNIKI

1. I Liceum Ogólnokształcące w Kościanie

2. Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu

3. II Liceum Ogólnokształcące w Lesznie

4. Zespół Szkół Zawodowych w Wolsztynie

10.

25.03.2015

KOŚCIAN

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej dziewcząt 

609 607 946;

e-mail: oleksowa@wp.pl

ODPRAWA 9.30

GODZ. 10.00

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. I LO Kościan

2.II LO Leszno

3.ZS Jutrosin

4.ZSO Wolsztyn

5.ZSO Gostyń

11.

24.03.2015

ZSO GOSTYŃ

WROCŁAWSKA 10

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej chłopców 

724026741.; e-mail: nawrocka_ewa@wp.pl ODPRAWA 9.00

GODZ. 9.30

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1.Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu

2.Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu

3.III Liceum Ogólnokształcące w Lesznie

4.Zespół Szkół Rolniczych i Technicznych w Powodowie

5.Zespół Szkół w Jutrosinie

6.I Liceum Ogólnokształcące w Kościanie

12.

14.03.2015

RYDZYNA

Mistrzostwa w Aerobiku Grupowym

leszczynskiszs@wp.pl

\*  może nastąpić zmiana                    w rozgrywaniu eliminacji                  z rejonowych na strefowe

ODPRAWA 8.00

GODZ. 8.30

 WYNIKI

1. I LO Kościan

2. ZSZ Wolsztyn

3. ZSO Wolsztyn

4. ZSOiZ Krobia

5. ZSP Grodzisk Wlkp.

6. ZSZ Gostyń

7. ZSP Nietążkowo

13.

23.04.2015

ORLIK/przy Szkole Podstawowej nr 5 w Rawiczu – Sarnowa LUB ?

Mistrzostwa w Piłce Nożnej chłopców

509 773 062

lipowiczzb@wp.pl

ODPRAWA 9.30

GODZ. 10.00

WYNIKI

1 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi

2 II Liceum Ogólnokształcące w Lesznie

3 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wolsztynie

4 I Liceum Ogólnokształcące w Rawiczu

5 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie

14.

27.05.2015

ZS JUTROSIN

Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej dziewcząt

509 773 062

lipowiczzb@wp.pl

ODPRAWA 9.30

GODZ. 10.00

III. OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

1. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu

2. I Liceum Ogólnokształcące w Kościanie

3. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kościanie

4. I Liceum Ogólnokształcące w Rawiczu

5-6 Zespół Szkół w Jutrosinie

      III Liceum Ogólnokształcące w Lesznie

7-8 Zespół Szkół Ekonomicznych w Lesznie

      Zespół Szkół Rolniczych w Grabonogu

9-10 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wolsztynie

       Zespół Szkół Zawodowych w Wolsztynie

15.

26.05.2015

ZS JUTROSIN

Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej chłopców

509 773 062

lipowiczzb@wp.pl

ODPRAWA 9.30

GODZ. 10.00

III. OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

 

1. Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu

2. I Liceum Ogólnokształcące w Lesznie

3. Zespół Szkól Ogólnokształcących w Wolsztynie

4. Zespół Szkół w Jutrosinie

5-6. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu

       II Liceum Ogólnokształcące w Lesznie

7-8. Zespół Szkól Zawodowych w Wolsztynie

       Zespół Szkól Ponadgimnazjalnych w Krzywiniu

 

 

 

© - 2014
SZS „WIELKOPOLSKA” ®