KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH LESZNO

W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

GIMNAZJADA

 

LP

DATA

 

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

1.      1.

ZMIANA TERMINU – AKTUALIZACJA 7.11.2014

26.11.2014

ZMIANA MIEJSCA – AKTUALIZACJA 7.11.2014

WOLSZTYN GIMN. NR 1

UL. WSCHOWSKA 15

Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dz. i chł.

Organizatorzy dziękują Gostyniowi za możliwość przeprowadzenia Rejonu w Mistrzowskim Gimnazjum z poprzedniego roku szkolnego.

Organizator:

Wiktor Nowak

tel. 68 384 36 63

mail: mosir@wolsztyn.p

ODPRAWA 8.45

GODZ. 9.00

ZGŁOSZENIE

DO 7 DNI

PRZED DNIEM REJONU LESZNO

2.      2.

28.11.2015

GIMNAZJUM SIERAKOWO

Mistrzostwa w halowej piłce nożnej

509 773 062

lipowiczzb@wp.pl

ODPRAWA 9.30

 

GODZ. 10.00

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

 

1. Gimnazjum w Sierakowie

2. Gimnazjum nr 1 w Gostyniu

3–4. Gimnazjum nr 2 w Wolsztynie

       Gimnazjum nr 9 w Lesznie

5-6. Gimnazjum w Drobninie

       Gimnazjum w Starych Oborzyskach

3.

18.11.2014

ZS BODZEWO

BODZEWO 55

Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dz. i chł.

724026741.; e-mail: nawrocka_ewa@wp.pl ODPRAWA 9.00

(2 drużyny dz. i chł.)

Chłopcy

Klasyfikacja końcowa

1.Zespół Szkół SP i Gimnazjum Nowy Belęcin

2.Publiczne Gimnazjum Poniec

3.Zespół Szkół SP i Gimnazjum Święciechowa

4.Zespół Szkół Czacz

5.Zespół Szkół SP i Gimnazjum Bodzewo

    Zespół Szkół Miejska Górka

    Zespół Szkolno-Gimnazjalny Obra

    Zespół Szkół Gimnazjum Przemęt

Dziewczęta

Klasyfikacja końcowa

1.Gimnazum Śmigiel

2.Zespół Szkół SP i Gimnazjum Kąkolewo

3.Zespół Szkół SP i Gimnazjum Nowy Belęcin

4.Gimnazjum NR 2 Gostyń

5.Zespół Szkół SP i Gimnazjum Bodzewo

   Gimnazjum nr 7 Leszno

   Zespół Szkół Gimnazjum Przemęt

   Gimnazjum NR 2 Wolsztyn

4.

5.02.2015

LESZNO

HALA TRZYNASTKA

Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt

65 520 77 70

leszczynskiszs@wp.pl

ODPRAWA 9.30

GODZ. 9.30

Klasyfikacja końcowa

1. Gimnazjum nr 7 w Lesznie

2. Gimnazjum w Belęcinie

3. Gimnazjum w Starych Oborzyskach

4. Gimnazjum w Borku

5. Gimnazjum w Pakosławiu

5.

13.02.2015

ZS 4 KOŚCIAN

Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców

609 607 946;

e-mail: oleksowa@wp.pl

ODPRAWA 9.30

GODZ. 10.00

Klasyfikacja końcowa

1. Gimnazjum nr 7 w Lesznie

2. Gimnazjum nr 3 w Kościanie

3. Gimnazjum w Borku

4. Gimnazjum w Bojanowie

6.

5.02.2015

GIMNAZJUM SIERAKOWO

Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt

509 773 062

lipowiczzb@wp.pl

ODPRAWA 9.30

 

GODZ. 10.00

ZGŁOSZENIE

DO 7 DNI

PRZED DNIEM REJONU LESZNO

7.

9.02.2015

LESZNO HALA TRAPEZ

Ul. Z. Starego 1

Mistrzostwa w koszykówce chłopców

65 520 77 70

leszczynskiszs@wp.pl

ORGAN. M. SZUDRA

TEL 693 829 266

ODPRAWA 8.30

 

 

GODZ. 9.00

ZGŁOSZENIE

DO 30.01.2015

PRZED DNIEM REJONU LESZNO

Zmiana terminu z dnia 3.02 na 9. O2

Aktual. 16.01.2015

8.

14.03.2015

RYDZYNA

Mistrzostwa w aerobiku grupowym

65 520 77 70

leszczynskiszs@wp.pl

GODZ. 11.30

Klasyfikacja końcowa

1. Gimnazjum nr 1 w Gostyniu

2. Gimnazjum w Rydzynie

3. Gimnazjum w Przemęcie

4. Gimnazjum nr 2 w Wolsztynie

5. Gimnazjum w Racocie

6. Gimnazjum nr 2 w Międzychodzie

7. Gimnazjum w Grodzisku Wlkp.

8. Gimnazjum w Kębłowie

9.

14.04.2015

Kębłowo

Ul. Stradyńska 15A

Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt

kaczmarek@poczta.fm

692437966

GODZ. 9.30

G Szkaradowo - G Żytowiecko          1-8

 

G Żytowiecko - G Kębłowo               2-3

 

G Kębłowo - G Szkaradowo         8-1

Tabela końcowa

1.G Kębłowo        6     11 - 3

2.G Żytowiecko   3     10 - 4

3.G Szkaradowo  0      2 – 16

10.

 

16.04.2015

Zmiana z 17.04. na 16.04 – ze względu na ilość drużyn – Rejon szkół podstawowych i gimnazjalnych – naprzemiennie

(klasyfikacja oddzielnie)

Inform. Wysłana do szkół. Aktualizacja 13.04.2015

SIEDLEC

Ul. Szkolna 6

Mistrzostwa w unihokeju chłopców

absolwentsiedlec@poczta.onet.pl

570627405

GODZ. 9.30

Klasyfikacja końcowa:

1.Gimnazjum Siedlec (powiat wolsztyński)

2. ZS Żytowiecko (powiat gostyński)

3.Gimnazjum Szkaradowo (powiat rawicki)

 

11.

12.03.2015

GIMN. 1

 GOSTYŃ

KOŚCIELNA 4

Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt

724026741.; e-mail: nawrocka_ewa@wp.pl ODPRAWA 9.00

GODZ. 9.30

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1.Gimnazjum Nr 1 w Gostyniu

2.Gimnazjum NR 9 w Lesznie

3.Gimnazjum w Śmiglu

4.Gimnzajum NR 1 w Rawiczu

5.Gimnazjum w Osiecznej

   Gimnazjum nr 2 w Wolsztynie

12.

13.03.2015

GIMN. 1

 GOSTYŃ

KOŚCIELNA 4

Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców

724026741.; e-mail: nawrocka_ewa@wp.pl ODPRAWA 9.00

GODZ. 9.30

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1.Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Krobi

2.Zespół Szkół Gimnazjum w Brennie

3.Zespół Szkół – Gimnazjum w Czaczu

4.Gimnazjum NR 9 w Lesznie

5.Gimnazjum w Szkaradowie

6.Zespół Szkół Gimnazjum w Przemęcie

13.

20.05.2015

KOŚCIAN

 Orlik 

.

Mistrzostwa w piłce nożnej chłopców

609 607 946;

e-mail: oleksowa@wp.pl

ODPRAWA 9.30

GODZ. 10.00

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1.Gimnazjum nr 8 w Lesznie

2.Gimnazjum w Sierakowie

3.Gimnazjum w Drobninie

4. Gimnazjum nr 1 w Gostyniu

5 - 6.Gimnazjum w Mochach

5 - 6. Gimnazjum nr 4 w Kościanie

14

Termin do 30.05.2015

KOŚCIAN

 Orlik 

.

MISTRZOSTWA W STREETBALLU

XVI GIMNAZJADA

ROK SZKOLNY 2014/2015

Dziewcząt i chłopców

609 607 946;

e-mail: oleksowa@wp.pl

ODPRAWA 9.30

GODZ. 10.00

Regulamin SZSWIELKOPOLSKA

ZGŁOSZENIE

DO 7 DNI

PRZED DNIEM REJONU LESZNO

Zgłoszone zespoły:

Gimn. 1 Gostyń

15.

 Zmiana terminu z 14 maja na:

15.05.2015

PIATEK

STADION LA LESZNO

Indywidualne Mistrzostwa  w lekkiej atletyce dz. i chł.

65 520 77 70

leszczynskiszs@wp.pl

GODZ. 10.30

ZGŁOSZENIE

DO 7 DNI

PRZED DNIEM REJONU LESZNO

16.

 3.06.2015

Zmiana terminu z 29.05 na 3.06 – aktualizacja 11.05.2015 r.

GIMN. 1

 GOSTYŃ

KOŚCIELNA 4

Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej dziewcząt

724026741.; e-mail: nawrocka_ewa@wp.pl ODPRAWA 9.00

GODZ. 9.30

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 1.Gimnazjum Nr 1 w Gostyniu

 2.Gimnazjum NR 1 w Rawiczu

 3.Gimnazjum w Osiecznej

 4.Gimnazjum w Lipnie

 5.Gimnazjum w Borowie

    Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Pudliszkach

 7.Gimnazjum NR 9 w Lesznie

    Zespół Szkól w Starym Bojanowie

    Gimnazjum nr 2 w Wolsztynie

10.Gimnazjum NR 2 w Lesznie

      Zespól Szkół Gimnazjum i Szkoła Podstawowa w Mochach

17.

 28.05.2015

Potwierdzony wcześniejszy termin – 28.05. aktualizacja 11.05.2015 r.

GIMN. 1

 GOSTYŃ

KOŚCIELNA 4

Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej chłopców

724026741.; e-mail: nawrocka_ewa@wp.pl ODPRAWA 9.00

GODZ. 9.30

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1.Gimnazjum Nr 1 w Gostyniu

2.Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Krobi

3.Gimnazjum w Szkaradowie

4.Gimnazjum NR 9 w Lesznie

5.Zespół Szkół w Czaczu

    Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Nowym Belęcinie

7.Zespół Szkół w Kąkolewie

    Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Obrze

    Zespół Szkół w Bronikowie

    Gimnazjum nr 2 w Wolsztynie

 

 

© - 2014
SZS „WIELKOPOLSKA” ®