- DODAJ STRONĘ DO ULUBIONYCH -

- USTAW JAKO STRONĘ STARTOWĄ -

 

 

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH LESZNO

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

 

LP

DATA

PROPOZYCJA

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY  SZKOŁY/POWIAT

KOMUNIKATY

  1.  

24.09.2013

WTOREK

Leszno

STADION LA

Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce dz. i chł.

godz. 11.00

leszczynskiszs@wp.pl

zgłoszenia do 21.09.2013 r

  1.  

14.11. 2013

Leszno

HALA TRZYNASTKA

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej dziewcząt

GODZ. 9.00

leszczynskiszs@wp.pl

zgłoszenia do 10.11.2013 r

Im.- I LO LESZNO

IIm- ZSOiZ POGORZELA

IIIm ZSZ WOLSZTYN

  1.  

8.11.2013

PIĄTEK

WOLSZTYN

ŚWITEZIANKA

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej chłopców

GODZ. 9.00

ODPRAWA 8.30

switezianka@powiatwolsztyn.pl

ImZSZ WOLSZTYN

IIm- ZSO WOLSZTYN

IIIm I LO KOŚCIAN

IV m. ZSOŚ LESZNO

14.11.2013

ZESPÓŁ SZKÓŁ KĘBŁOWO

UNIHOKEJ CHŁOPCÓW - MAKROREGION

GODZ. 9.00

GODZ. 8.30 – WERYFIKACJA

(P. DAMIAN SADZA 696 385 961)

15.11.2013

ZESPÓŁ SZKÓŁ KĘBŁOWO

UNIHOKEJ DZIEWCZĄT - MAKROREGION

GODZ. 9.00

GODZ. 8.30 – WERYFIKACJA

(P. DAMIAN SADZA 696 385 961)

  1.  

22.11.2013

OSiR RAWICZ

Mistrzostwa w halowej piłce nożnej

GODZ. 10.00

509 773 062

lipowiczzb@wp.pl

1m. ZSZ WOLSZTYN

2m. ZST LESZNO

3m. ZSO GOSTYŃ

4m. ZSP KOŚCIAN 5m. ZSZ RAWICZ

  1.  

25.11.2013

PONIEDZ.

ZSP KRZYWIŃ

Drużynowe  Mistrzostwa w Tenisie Stołowym  dz. i chł.

Godz. 10.00

weryf. 9.30

DZIEWCZĘTA:

1m. I LO Leszno                                                           2m. ZSO Gostyń                                                           3m. ZSP Krzywiń                                                           4m. ZS Jutrosin                                                           5m. ZSO Wolsztyn

CHŁOPCY:

1m. ZSE Leszno                                                              2m. ZSR Grabonóg                                                              3m. I LO Kościan                                                              4m. ZSZ Wolsztyn                                                              5m. ZSZ Rawicz

6.      

25.02.2014

I LO RAWICZ

Mistrzostwa w Koszykówce dziewcząt

Miej.

Szkoła

PKT

Kosze

1

I Liceum Ogólnokształcące w Rawiczu

4

111:69

2

II Liceum Ogólnokształcące w Lesznie

3

  85:83

3

Liceum Ogólnokształcące w Wolsztynie

2

  59:103

7.      

24.02.2014

I LO RAWICZ

Mistrzostwa w Koszykówce chłopców

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

1. I Liceum Ogólnokształcące w Kościanie

2. I Liceum Ogólnokształcące w Rawiczu

3. Liceum Ogólnokształcące w Wolsztynie

4. II Liceum Ogólnokształcące w Lesznie

17.03.2014

STARE OBORZYSKA

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej dziewcząt 

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

1. I Liceum Ogólnokształcące w Kościanie

2. ZSOiZ Krobia

3. II LO Leszno

4. LO Wolsztyn

5. ZS Jutrosin

  1.  

6.03.2014

ZSO GOSTYŃ

WROCŁAWSKA 10

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej chłopców 

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

1. Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu

2. I Liceum Ogólnokształcące w Lesznie

3. I Liceum Ogólnokształcące w Rawiczu

4. Zasadnicza szkoła Zawodowa w Brennie

9.      

1.03.2014

RYDZYNA

Mistrzostwa w Aerobiku Grupowym

Godz. 12.00

1m. I LO LESZNO

2m. ZSP KOSCIAN

3m. ZSZ WOLSZTYN

4m. I LO KOŚCIAN

5m. ZSO WOLSZTYN

6m. ZSOiZ KROBIA

  1.  

11.04.2014

ORLIK/przy Szkole Podstawowej nr 5 w Rawiczu - Sarnowa

Mistrzostwa w Piłce Nożnej chłopców

Miej.

Szkoła

PKT

Bramki

1

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu

7

6:5

2

Zespół Szkół Zawodowych w Wolsztynie

6

10:9

3

I Liceum Ogólnokształcące w Rawiczu

6

7:7

4

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie

6

6:6

5

II Liceum Ogólnokształcące w Lesznie

4

5:7

  1.  

27.05.2014

ZS JUTROSIN

Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej dziewcząt

1. I Liceum Ogólnokształcące w Kościanie

2. Zespół Szkół Ogólnokształcących  i Zawodowych w Krobi

3. III Liceum Ogólnokształcące w Lesznie

4. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu

5. Zespół Szkół w Jutrosinie

   Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kościanie

7. II Liceum Ogólnokształcące w Lesznie

    I Liceum Ogólnokształcące w Rawiczu

9. Liceum Ogólnokształcące w Wolsztynie

    Zespół Szkól Zawodowych w Wolsztynie

12.    

28.05.2014

ZS JUTROSIN

Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej chłopców

1. Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu

2. Zespół Szkół Rolniczych w Grabonogu

3. I Liceum Ogólnokształcące w Kościanie

4. I Liceum Ogólnokształcące w Lesznie

5. I Liceum Ogólnokształcące w Rawiczu

   Zespół Szkół Ekonomicznych w Lesznie

7. Zespół Szkół w Jutrosinie

   Zespół Szkól Zawodowych w Wolsztynie

9. Liceum Ogólnokształcące w Wolsztynie

13.    

 

 © - 2011
Innocent Software
®