KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH LESZNO

W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

LP

DATA

PROPOZYCJA

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY – SZKOŁY/POWIATY

KOMUNIKATY

  1.  

29.11.2013

PAKOSŁAW

Mistrzostwa w halowej piłce nożnej

509 773 062

lipowiczzb@wp.pl

Im.- SP 7 Leszno

IIm- SP Czempiń

IIIm SP Pakosław

IVm SP Bucz

V-VIm- SP Pawłowice; SP 2 Gostyń

28.11.2013

WOLSZTYN

SALA GIMN. 1

ul. Wschowska

Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dz. i chł.

600 898 012

mosir@wolsztyn.pl

GODZ. 10.00

weryf. 9.30

  1.  

13.11.2013

ŚRODA

SP ŚMIGIEL

Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym          dz. i chł.

DZIEWCZĘTA

Im.- N. BELĘCIN

IIm- SP ŚMIGIEL

IIIm SP ŚWIĘCIECHOWA

IVm SP BODZEWO

V-VIIIm- SP RACOT; SP 4 LESZNO; SP STARKOWO; SP 2 LESZNO

CHŁOPCY

Im.- SP ŚMIGIEL

IIm- SP N. BELECIN

IIIm SP DĄBCZE

IVm SP 1 LESZNO

V-VIm- SP BODZEWO; SP 4 LESZNO; SP 1 WOLSZTYN; SP JERKA

IX-Xm- SP BOREK WLKP.; SP 4 RAWICZ

  1.  

28.01.2014

HALA TRZYNASTKA LESZNO

Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt

65 520 77 70

leszczynskiszs@wp.pl

Im.- SP 5 RAWICZ

IIm- SP 3 KOŚCIAN

IIIm SP POGORZELA

IVm SP 13 LESZNO

Vm   SP 3 WOLSZTYN

  1.  

30.01.2014

ZS 4 KOŚCIAN

Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców

609 607 946;

e-mail: oleksowa@wp.pl

Im.- SP JERKA

IIm- SP 13 LESZNO

IIIm SP 3 WOLSZTYN

IVm SP 3 RAWICZ

Vm   SP 2 GOSTYŃ

  1.  

1 marca 2014

RYDZYNA

Mistrzostwa w aerobiku grupowym

65 520 77 70

leszczynskiszs@wp.pl

Im.- SP PONIEC

IIm- SP PRZEMĘT

IIIm SP 12 LESZNO

IVm SP RACOT

Vm   SP ZIELONA WIEŚ

VIm   SP 2 LESZNO

VIIm   SP 7 LESZNO

VIIIm   SP BOREK

IXm   SP BUCZ

  1.  

5.03.2014

SP 5 GOSTYŃ

ul. GRANICZNA 1

Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt

724026741.; e-mail: nawrocka_ewa@wp.pl

Im.Szkoła Podstawowa NR 5 Gostyń

IIm.Szkoła Podstawowa Śmigiel

IIIm.Szkoła Podstawowa nr 4 Rawicz

IVm.Szkoła Podstawowa NR 1 Wolsztyn

Vm.Szkoła Podstawowa NR 9 Leszno

VIm.Szkoła Podstawowa Osieczna

  1.  

7.03.2014

SP 5 Rawicz Sarnowa

Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców

509 773 062

lipowiczzb@wp.pl

Miej.

Szkoła

PKT

Sety

1

Szkoła Podstawowa nr 7 w Lesznie

8

8:1

2

Szkoła Podstawowa nr 1 Wolsztyn

7

6:3

3

Szkoła Podstawowa nr 3 w Kościanie

6

5:5

4

Szkoła Podstawowa w Krobi

5

3:7

5

Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawiczu

4

2:8

  1.  

3.04.2014

ZSPiG

BELĘCIN

(k. Siedlca)

Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt

sport@siedlec.pl

601617315

 

GODZ. 10.00

  1.  

4.04.2014

ZSPiG

BELĘCIN

(k. Siedlca)

Mistrzostwa w unihokeju chłopców

sport@siedlec.pl

601617315

 

GODZ. 10.00

  1.  

21.03.2014

OSiR RAWICZ

Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt

509 773 062

lipowiczzb@wp.pl

Im. Szkoła Podstawowa nr 7 w Lesznie

IIm. Szkoła Podstawowa w Bojanowie

IIIm. Szkoła Podstawowa nr 3                        w Kościanie

IVm. Szkoła Podstawowa w Kaszczorze

  1.  

27.03.2014

OSiR RAWICZ

Mistrzostwa w koszykówce chłopców

509 773 062

lipowiczzb@wp.pl

1. Szkoła Podstawowa nr 3 w Rawiczu

2. Szkoła Podstawowa nr 1 w Kościanie

3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Wolsztynie

4. Szkoła Podstawowa nr 10 w Lesznie

  1.  

28.05.2014

STADION LA LESZNO

Mistrzostwa w czwórboju lekkoatletycznym     dz. i chł.

65 520 77 70

leszczynskiszs@wp.pl

 

GODZ. 11.00

  1.  

 

 

Mistrzostwa w piłce nożnej

Realizacja zadania odbędzie się według odrębnego regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika.

Szczegóły w roku 2014