KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH LESZNO

W ROKU  SZKOLNYM 2013/2014

GIMNAZJA

LP

DATA

PROPOZYCJA

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

  1.  

29.11.2013

GOSTYŃ GIMN. NR 1

Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dz. i chł.

724026741.; e-mail: nawrocka_ewa@wp.pl

 

Klasyfikacja końcowa

1.Gimnazjum NR 1 Wolsztyn

2.Gimnazjum NR 8 Leszno

3.Zespół Szkolno-Gimnazjalny Obra

4.Gimnazjum NR 2 Gostyń

5.Gimnazjum Nr 1 Gostyń

  1.  

20.11.2013

ŚRODA

WOLSZTYN

ŚWITEZIANKA

Mistrzostwa w halowej piłce nożnej

ODPRAWA 8.30

switezianka@powiatwolsztyn.pl

 

Im.- G 4 LESZNO;

IIm- G 1 GOSTYŃ;

IIIm G w BUCZU

IVm G NOWY BELĘCIN

V-m- G SIERAKOWO

VI m- G 4 KOŚCIAN

  1.  

14.11.2013

ZS BODZEWO

BODZEWO 55

Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dz. i chł.

724026741.; e-mail: nawrocka_ewa@wp.pl

DZIEWCZĘTA

Im.- ZSG KRZYWIŃ

IIm- ZSSPiG KĄKOLEWO

IIIm G OSIECZNA

IVm G ŚMIGIEL

V-VIIImZSSPiG BODZEWO; ZS KONARY; ZSG MOCHY; GG PAKOSŁAW

IX-XIIm- G 2 GOSTYŃ; G  7 LESZNO; G 9 LESZNO; ZSG PRZEMĘT

CHŁOPCY

Im.- ZSSPiG NOWY BELĘCIN;

IIm- ZSSPiG ŚWIĘCIECHOWA; IIIm G 5 LESZNO

IVm ZSSPiG BODZEWO

V-VIIIm- G 2 GOSTYŃ; G 7 LESZNO; G ŚMIGIEL; G 2 WOLSZTYN

IX-XIIm- ZSGiSP BUCZ; ZS JERKA; ZS KONARY; ZSM GÓRKA

  1.  

30.01.2014

LESZNO

HALA TRZYNASTKA

Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt

65 520 77 70

leszczynskiszs@wp.pl

Im.- G 7 LESZNO;

IIm- G SIEDLEC;

IIIm G POGORZELA

IVm G ZS  w JERCE

Vm- G SZALEJEWO

  1.  

28.01.2014

ZS 4 KOŚCIAN

Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców

609 607 946;

e-mail: oleksowa@wp.pl

Im.- G 3 KOŚCIAN;

IIm- G 7 LESZNO;

IIIm G 1 WOLSZTYN

IVm G PAKOSŁAW

Vm- G BOREK WLKP

  1.  

10.03.2014

GIMNAZJUM SIERAKOWO

Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt

509 773 062

lipowiczzb@wp.pl

1. Gimnazjum nr 1 w Lesznie

2. Gimnazjum w Sierakowie

3. Gimnazjum w Osiecznej

4. Gimnazjum nr 1 w Kościanie

  1.  

13.03.2014

ZS 1 KOŚCIAN

Mistrzostwa w koszykówce chłopców

609 607 946;

e-mail: oleksowa@wp.pl

1. Gimnazjum nr 8 w Lesznie

2. Gimnazjum nr 1 w Kościanie

3. Gimnazjum w Sierakowie

4. Gimnazjum w Osiecznej

5. Gimnazjumnr 1 w Wosztynie

  1.  

1 marca 2014

RYDZYNA

Mistrzostwa w aerobiku grupowym

65 520 77 70

leszczynskiszs@wp.pl

Im.- G PONIEC;

IIm- G 1 GOSTYŃ;

IIIm G PRZEMĘT

IVm G RYDZYNA

Vm- G ŚWIĘCIECHOWA

VIm G 7 LESZNO

VIIm G RACOT

VIIIm G KĘBŁOWOWO

  1.  

10.04.2014

ZSPiG SIEDLEC

Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt

sport@siedlec.pl

601617315

Im.- G KĘBŁOWO

IIm- G ŻYTOWIECKO;

IIIm G BELĘCIN

IVm G SIEDLEC

Vm- G SIERAKOWO

  1.  

9.04.2014

ZSPiG SIEDLEC

Mistrzostwa w unihokeju chłopców

sport@siedlec.pl

601617315

Im.- G SIEDLEC;

IIm- G KĘBŁOWO ;

IIIm G SZKARADOWO

IVm G ŻYTOWIECKO

  1.  

3.03.2014

GIMN. 1

 GOSTYŃ

KOŚCIELNA 4

Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt

724026741.; e-mail: nawrocka_ewa@wp.pl

Im.Gimnazjum Śmigiel

IIm.Zespół Szkół Gimnazjum Mochy

IIIm.Zespół Szkoły Podst.

 i Gimnazjum Krobia

IVm.Gimnazjum Osieczna

Vm.Gimnazjum NR 9 Leszno

VIm.Gimnazjum Jutrosin

  1.  

27.02.2014

GIMN. 1

 GOSTYŃ

KOŚCIELNA 4

Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców

724026741.; e-mail: nawrocka_ewa@wp.pl

Im.Gimnazjum 1 GOSTYŃ

IIm. Gimnazjum 9 LESZNO

IIIm Gimnazjum JUTROSIN IVm.Gimnazjum OBRA

Vm.Gimnazjum BRONIKOWO

VIm.Gimnazjum LIPNO

  1.  

9.05.2014

RAWICZ

 Orlik Szkoły Podstawowej nr 5

w Rawiczu-Sarnwie.

Mistrzostwa w piłce nożnej chłopców

509 773 062

lipowiczzb@wp.pl

Miej.

Szkoła

PKT

Bramki

1

Gimnazjum w Borowie

9

6:2

2

Gimnazjum w Sierakowie   

8

5:1

3

Gimnazjum nr 1 w Gostyniu

5

6:3

4

Gimnazjum nr 9 w Lesznie

2

2:6

5

Gimnazjum w Nowym Belęcinie

2

2:9

  1.  

20.05.2014

STADION LA LESZNO

Indywidualne Mistrzostwa  w lekkiej atletyce dz. i chł.

65 520 77 70

leszczynskiszs@wp.pl

 

GODZ. 11.00

  1.  

3.06.2014

GIMN. 1

 GOSTYŃ

KOŚCIELNA 4

Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej dziewcząt

724026741.; e-mail: nawrocka_ewa@wp.pl

1.Gimnazjum w pudliszkach

  2.Gimnazjum w Krobi

  3.Gimnazjum w Mochach

  4.Gimnazjum  w Jutrosienie

  5. Gimnazjum nr 9 w Lesznie

      Gimnazjum nr 2 w Wolsztynie

  7.Gimnazjum w Osiecznej

     Gimnazjum w Sierakowie

     Zespól Szkół w Starym Bojanowie

10.Gimnazjum w Brennie

    Gimnazjum nr 7 w Lesznie

  1.  

29.05.2014

GIMN. 1

 GOSTYŃ

KOŚCIELNA 4

Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej chłopców

724026741.; e-mail: nawrocka_ewa@wp.pl

  1.Gimnazjum Nr 1 w Gostyniu

  2.Gimnazjum w Jutrosinie

  3.Gimnazjum Nr 9 w Lesznie

  4.Gimnazjum  Nr 2 w Wolsztynie

  5.Zespół Szkół w Konarach

     Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Krobi

  7.Zespół Szkolno – Gimnazjalny w Obrze

     Zespół Szkół SP i Gimnazjum w Pawłowicach

     Zespól Szkół w Starym Bojanowie

10.Zespół Szkół Nr 3 w Kościanie

      Gimnazjum Nr 2 w Lesznie