- DODAJ STRONĘ DO ULUBIONYCH -

- USTAW JAKO STRONĘ STARTOWĄ -

 

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH LESZNO

W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

LP

DATA

PROPOZYCJA

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY – SZKOŁY/POWIATY

KOMUNIKATY

  1.  

20.11.2012

RAWICZ

sala SP 5

Mistrzostwa w halowej piłce nożnej

godz. 10.00

509 773 062

lipowiczzb@wp.pl

  1.  

19.11.2012

poniedziałek

Gimnazjum Nr 1

ul. Wschowska 15, 64-200 Wolsztyn

Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dz. i chł.

godz. 9.30

Tel. 68 384 36 63

mosir@wolsztyn.pl

  1.  

 

uwaga –zmiana terminu na

 17 10.2010 r.

ŚMIGIEL

sala SP

Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym          dz. i chł.

Wyniki:

Chłopcy

1 m. SP Śmigiel

2m.SP Bodzewo

3m. SP Dąbcze

4m. SP 1 Leszno

5m. SP Starkowo

6m.SP 5 Rawicz

7m. SP Stary Widzim

609 607 946;

e-mail: oleksowa@wp.pl

Wyniki:

Dziewczęta:

1 m. SP Śmigiel

2m.SP N.Belęcin

3m. SP 4 Rawicz

4m. SP 9 Leszno

5m. SP Bodzewo

6m.SP Starkowo

7m. SP Stary Widzim

  1.  

29.01.2013

LESZNO

HALA TRZYNASTKA

ul Rejtana 1

Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt

godz. 11.00

leszczynskiszs@wp.pl

65 520 77 70

  1.  

28.01.2013

LESZNO

HALA TRZYNASTKA

ul. Rejtana 1

Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców

godz. 12.00

leszczynskiszs@wp.pl

65 520 77 70

  1.  

16 marrca 2013

RYDZYNA

Gimnazjum w Rydzynie

ul. Jana Kazimierza 1

Mistrzostwa w aerobiku grupowym

godz. 9.30

weryfikacja 9.00

leszczynskiszs@wp.pl

65 520 77 70

aktualizacja 22.02.213

  1.  

27.02.2013

Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu

ul. Graniczna (jadąc od strony Gostynia w kierunku Poznani, za torami kolejowymi skręt w pierwszą ulice w lewo /Starogostyńska/ i dalej pierwsza ulica w lewo.

Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt

godz. 10.00

weryf. 9.30

724026741.; e-mail: nawrocka_ewa@wp.pl

Uwaga !

zmiana miejsca ! aktualizacja 15.02.2013r.

  1.  

28.02.2013

Rawicz - Jutrosin

Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców

godz. 10.00

509 773 062

lipowiczzb@wp.pl

  1.  

21.03.2013

Hala Gimnazjum w Kębłowie;

ul. Stradyńska 15 a

zgłoszenia 68 3841993

661109052

Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt

godz. 10.00

weryf. 9.30

slawomir_kotlarski@wp.pl

aktualizacja 4.03.2013

  1.  

19.03.2012

Zespół Szkoły Podstawowej

 i Gimnazjum w Siedlcu

ul. Szkolna 6, 64-212 Siedlec

Tel. 68 384 85 22

poczta@zspigsiedlec.pl

Mistrzostwa w unihokeju chłopców

godz. 10.00

669 886 250

P. Zdziława Łopuszyńska

aktu al. 28.02.2013

  1.  

25.03.2013 r.

BOJANOWO

GIMNAZJUM

Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt

godz. 9.30

ODPRAWA 9.00

509 773 062

lipowiczzb@wp.pl

Uwaga !

Zmiana terminu z 21.03.na 25.03.13

aktualizacja 13.03.2013 r.

  1.  

21.03.2013

Gimnazjum nr 1 Kościan

Mistrzostwa w koszykówce chłopców

godz. 10.00

609 607 946;

e-mail: oleksowa@wp.pl

Uwaga !

Zmiana terminu z 19.03.na 21.03.13

aktualizacja 18.02.2013 r.

  1.  

23 MAJA 2013

LESZNO

STADION LA

Mistrzostwa w czwórboju lekkoatletycznym     dz. i chł.

godz. 11.00

e-mail: leszczynskiszs@wp.pl

  1.  

Mistrzostwa w piłce nożnej

Realizacja zadania odbędzie się według odrębnego regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika.

Szczegóły w roku 2013.

  1.  
  1.  
  1.  

 

 

© - 2011
Innocent Software
®