- DODAJ STRONĘ DO ULUBIONYCH -

- USTAW JAKO STRONĘ STARTOWĄ -

 

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH LESZNO

W ROKU SZKOLNYM 2009/2010

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

LP

DATA

PROPOZYCJA

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY – SZKOŁY/POWIATY

KOMUNIKATY

  1.  

 23 .11.2009 r.

 Godz. 11.00

Weryf. od 10.20

Rawicz

Pływalnia OSir-u

Drużynowe Mistrzostwa w Pływaniu dz. i chł.

PONIEDZIAŁEK

8 x 25 m.

(po 5 zesp. z powiatu)

Zmiana godz. na 12.00 z 13.00

pzs@powiatrawicki.home.pl

lub lipowiczzb@wp.pl

Leszno ( grodzki)

Rawicz

Gostyń

 

 

 Wyniki 2009/2010

Dz. I m. SP 7 Leszno

 II m. SP 12 Leszno

III m. SP 9 Leszno

IV m. SP 6 Rawicz

 

Chł.: I m. SP 7 Leszno

II m SP 4 Rawicz

III m.SP 12 Leszno             

IV m. SP 1 Rawicz

V m. SP 3 Wolsztyn

VI m. SP 5 Gostyń

  1.  

 25.11.2009

Godz.10.00

Weryf. 9.00

Wolsztyn

Gimnazjum 1

ul. Wschowska 15

Drużynowe Mistrzostwa                 w Badmintonie       dz. i chł.

joanna-milanowska@o2.pl

 

www.gim1wolsztyn.pl/kontakt.html

 

Gostyń

 

Wolsztyn

 

Wyniki 2009/2010

Dz. : I m. SP 3 Wolsztyn;

II m. SP Siemowo

III m. SP Obra

Chł. : I m. SP Obra

II m. SP3 Wolsztyn

III m. SP Siemowo

  1.  

 12.02.2010

Godz. 10.00

Weryf. 9.20

SP 3

ul. M. Konopnickiej Wolsztyn

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej chłopców

joanna-milanowska@o2.pl

 

sp3wolsztyn@wp.pl

Gostyń

Kościan

Leszno ( grodzki)

Rawicz

Wolsztyn.

 

  Zgłoszenia mail: (7 dni)

Proszę podać tel.i adres mailowy nauczyciela – opiekuna zespołu

  1.  

 11.02.2010

Godz. 10.00

Weryf. 9.20

SP 3

ul. M.Konopnickiej

Wolsztyn

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej dziewcząt

joanna-milanowska@o2.pl

 

sp3wolsztyn@wp.pl

Gostyń

Leszno ( grodzki)

Wolsztyn.

 

  Zgłoszenia mail: (7 dni)

Proszę podać tel.i adres mailowy nauczyciela – opiekuna zespołu

  1.  

5. 03.2010

Godz. 10.00

Wer. 9.20

Zespól Szkół

Śmigiel

(Kościan)

Drużynowe Mistrzostwa                w Tenisie Stołowym dz. i chł.

 Piątek - W zawodach rejonowych mogą startować dwie najlepsze szkoły z powiatów

oleksowa@wp.pl

 

Gostyń

Kościan

Leszno ( grodzki)

Leszno ( ziemski)

Rawicz

Wolsztyn

 Zgłoszenia na mail:  (7 dni)

Proszę podać tel.i adres mailowy nauczyciela – opiekuna zespołu

  1.  

9.03.2010

Godz. 9.00

Weryf. 8.30

Rawicz SP5

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej chłopców

WTOREK

pzs@powiatrawicki.home.pl

lub lipowiczzb@wp.pl

Gostyń

Kościan – b.d.

Leszno ( grodzki)

Leszno ( ziemski)

Rawicz

Wolsztyn

 

Wyniki 2008/2009

Im. SP 1 Gostyń

IIm. SP 10 Leszno

IIIm SP 1 Wolsztyn

IV m. SP 6 Rawicz

  1.  

19.02.2010

Godz. 9.30

Weryf. 8.30

Rawicz

SP 5

Ul. Szkolna 3

43-900 Rawicz

Mistrzostwa w Piłce Nożnej Halowej

PIĄTEK

pzs@powiatrawicki.home.pl

lub lipowiczzb@wp.pl

Gostyń

Kościan – b.d.

Leszno ( grodzki)

Leszno ( ziemski)

Rawicz

Wolsztyn

 

Wyniki 2009/2010

Im – SP nr 5 Gostyń

IIm – SP 7 Leszno

IIIm – SP Czempiń

IVm – SP Tuchorza

V – SP Osieczna, SP nr 5 Rawicz

 

 

  1.  

13.03.2010

Godz. 9.00

Weryf. 8.20

Hala przy Gimnazjum

RYDZYNA

Mistrzostwa w Aerobiku Grupowym

Sobota

Do 3 zespołów

z różnych szkół

Zgłoszenia:

Migrena1@op.pl

leszczynskiszs@wp.pl

Gostyń

Kościan

Leszno ( grodzki)

Leszno ( ziemski)

Rawicz

Wolsztyn

 

Wyniki 2008/2009

 1. Szkoła Podstawowa         w Przemęcie

2. Szkoła Podstawowa         w Święciechowie

3. Szkoła Podstawowa nr12 w  Lesznie 

4. Szkoła Podstawowa nr 5  w Gostyniu

5. Szkoła Podstawowa nr 4  w Rawiczu

6. Szkoła Podstawowa nr 2  w Lesznie

 

  1.  

11.03.2010

Godz. 9.30

Weryf. 8.50

Pudliszki

Zespół Szkół

ul. Szkolna

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej dziewcząt

CZWARTEK

nawrocka_ewa@wp.pl

Gostyń

Kościan

Leszno ( grodzki)

Leszno ( ziemski)

Rawicz

Wolsztyn

 

 Wyniki 2008/2009

Im ZSPiG Pudliszki

IIm SP 1 Wolsztyn

IIIm SGiSP Śmigiel

IVm ZSSPiG Osieczna

Vm SP 5 Leszno

VIm SP4 Rawicz

  1.  

26.03.2010

Godz. 10.00

Weryf. 9.20

SP Siedlec

ul. Szkolna 6

(Wolsztyn)

Mistrzostwa w Unihokeju chłopców

joanna-milanowska@o2.pl

 

poczta@zspigsiedlec.pl

Zmiana terminu z 25 na 26 wprowadzona 24.02.2010

Gostyń

Kościan – b.d.

Rawicz

Wolsztyn

Leszno

 

 Wyniki 2008/2009

I m. SP Siedlec

II m. SP Kębłowo

III m. SP Żytowiecko

IV m. Rawicz

  1.  

 25.03.2010

Godz. 10.00

Weryf. 9.20

SP Siedlec

ul. Szkolna 6

(Wolsztyn)

Mistrzostwa w Unihokeju dziewcząt

joanna-milanowska@o2.pl

 

poczta@zspigsiedlec.pl

Zmiana terminu z 23 na 25 wprowadzona 24.02.2010

Gostyń

Kościan – b.d.

Rawicz

Wolsztyn

Leszno

 

 Wyniki 2008/2009

Im. SP Siedlec

II m. SP Żytowiecko

III m. SP Konary

  1.  

15.03.2010

Godz. 10.00

Weryf. 9.20

Leszno SP 12

ul. Rumuńska 6ab

Mistrzostwa w Piłce Koszykowej dziewcząt

mfigielek@gmail.com

Leszno ( grodzki)

Rawicz

Wolsztyn

 

Wyniki 2008/2009

I m. SP 7 w Lesznie

II m. SP w Bojanowie

III m. SP 3 w Wolsztynie

IV m. SP 12 w Lesznie

  1.  

14.04.2010

Godz. 9.30

Weryf. 9.00

SP 1 Kościan

Mistrzostwa w Piłce Koszykowej chłopców

Środa

oleksowa@wp.pl

Kościan

Leszno ( grodzki)

Rawicz

Wolsztyn

 

 Wyniki 2008/2009

Im. SP 1 Kościan

IIm. SP 3 Rawicz

III m. SP 10 Leszno

IV m. Sp 1 Wolsztyn

  1.  

25.03.2010

Godz. 10.00

Weryf. 9.20

Śmigiel

Zespół Szkół

Tenis stołowy

indywidualny

Czwartek

oleksowa@wp.pl

Po 3 dz. i 3 chł - najlepsi z powiatu

Wyniki 2008/2009

Im. SP 5 Rawicz

IIm. SP 7 Leszno

III m. SP 2 Gostyń

IV m. SP Stara Przysieka Druga

V m. SP Dłużyna

         SP Tuchorza

  1.  

18.05.2010

Godz. 10.00

Weryf.

9.20

Leszno

Stadion LA

ul. Strzelecka 7

Mistrzostwa                w Czwórboju Lekkoatletycznym dz. i chł.

 (po 2 zesp. z powiatu)

 

Gostyń –b.d.

Kościan – b.d.

Leszno ( grodzki)

Leszno ( ziemski)

Rawicz

Wolsztyn

 

  Zgłoszenia na mail: (7 dni) leszczynskiszs@wp.pl

Proszę podać tel.i adres mailowy nauczyciela – opiekuna zespołu

  1.  

 12.05.2010

Godz. 9.30

Weryf. 9.00

OSiR

Rawicz

Mistrzostwa w Piłce Nożnej chłopców

ŚRODA

Gostyń

Kościan – b.d.

Leszno ( grodzki)

Leszno ( ziemski)

Rawicz – b.d.

Wolsztyn – b.d.

 

 Zgłoszenia mail: (7 dni)

pzs@powiatrawicki.home.pl

lub lipowiczzb@wp.pl

Proszę podać tel.i adres mailowy nauczyciela – opiekuna zespołu

  1.  

Termin uległ zmianie na:

31.05.2010

Godz.:10.00

Weryf.: 9.20

Leszno ORLIK

ZABOROWO

PIŁKA NOŻNA

ORLIK CUP

Termin uległ zmianie PONIEDZIAŁEK

ZMIANĘ WPROWADZONO 25 MAJA 2010

ZWYCIĘZCY POWIATÓW

ZGŁOSZENIA;

leszczynskiszs@wp.pl

koordynator Pan Robert Stańczyk 888710924

 

© - 2007
Innocent Software
®