- DODAJ STRONĘ DO ULUBIONYCH -

- USTAW JAKO STRONĘ STARTOWĄ -

                                                                                                                     

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH LESZNO

W ROKU  SZKOLNYM 2008/2009

GIMNAZJA

LP

DATA

PROPOZYCJA

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

  1.  

 23 .11.2009

 Godz. 11.00

Weryf. od 10.20

Rawicz

Pływalnia OSiR-u

Drużynowe Mistrzostwa w Pływaniu dz. i chł.

10 x 25 m.

Poniedziałek

(po 3 zesp.)

 

 

Leszno ( grodzki)

 ( ziemski) b.d.

Rawicz

 

 

 Wyniki 2009/2010

Dz. Im. G 1 Leszno

II m. G Sierakowo

III m. G 9 Leszno

 

Chł. I m. G 1 Leszno

II m. G Sierakowo

III m. G 4 Leszno

IV m. G 1 Rawicz

V m. G 9 Leszno i G1 Wolsztyn (PK)

VI m. G 1 Gostyń

  1.  

 Brak zgłoszeń z innych Powiatów

Wolsztyn

Gimnazjum 1

Drużynowe Mistrzostwa                 w Badmintonie       dz. i chł.

 

 

 

 Wyniki 2008/2009

Dz. G Obra

Chł. G 1 Wolsztyn

  1.  

3.03.2010 r.

Godz.9.00

Weryf. 8.20

Rawicz sala OSiR-u

 

Mistrzostwa w Piłce Koszykowej chłopców

 

Zgłoszenia na adres;

lipowiczzb@wp.pl

pzs@powiatrawicki.home.pl

 

Gostyń

Kościan

Leszno

Rawicz

Wolsztyn

 

 Wyniki:

Im. G 8 Leszno

IIm. G4 Koscian

IIIm. G Sierakowo

IVm. G 2 Wolsztyn

  1.  

25.02.2010 r.

Godz.9.00

Weryf. 8.20

Gimnazjum Bojanowo

Mistrzostwa w Piłce Koszykowej dziewcząt

Zgłoszenia na adres;

lipowiczzb@wp.pl

pzs@powiatrawicki.home.pl

Kościan – b.d.

Leszno ( grodzki)

Leszno ( ziemski)

Rawicz

Wolsztyn G 2

 

 

  1.  

3.02.2010

Godz.9.00

Weryf. 9.00

 

Leszno

Hala „13”

ul T. Rejtana 1

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej dziewcząt

Środa

Zgłoszenia na adres:

malgorzata@kaluzny.pl

leszczynskiszs@wp.pl

605-739-404

Gostyń

Leszno ( grodzki)

Rawicz

Wolsztyn.

 

  Wyniki: 2008/2009

Im.- Gimn. Pogorzela

IIm. – Gimn. 1 Wolsztyn

III m. – Gimn. 7 Leszno

  1.  

5.02.2010

Godz.9.00

Weryf. 9.00

 

Leszno

Hala „13”

ul T. Rejtana 1

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej chłopców

Piątek

Zgłoszenia na adres:

malgorzata@kaluzny.pl

leszczynskiszs@wp.pl

605-739-404

Gostyń

Kościan

Leszno ( grodzki)

Rawicz

Wolsztyn.

 

Wyniki 2008/2009

I m. – Gimn. 7 Leszno

II m. – Gimn. 2 Kościan

III m. – Gimn. 2 Wolsztyn

IV m. – Gimn. Lipno

  1.  

23.02.2010

Godz. 9.30

Weryf. 8.50

Gostyń

Gimn. Nr 1

ul. Kościelna

Mistrzostwa w halowej Piłce Nożnej

WTOREK

nawrocka_ewa@wp.pl

 

Wyniki 2009/2010

Im. – G 2 Wolsztyn

IIm – ZS Krzywiń

IIIm – ZS nr 1 Piaski

IVm – G1 Rawicz

Vm – G Rydzyna

  1.  

 25.02.2010

Godz.9.30

Weryf. 8.50

Gostyń

G – 1

ul. Kościelna 4

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej chłopców

CZWARTEK

nawrocka_ewa@wp.pl

Gostyń

Kościan

Leszno ( grodzki)

Leszno ( ziemski)

Rawicz

Wolsztyn

 

 Wyniki 2009/2010

Im. G 1 Gostyń

IIm. G 1 Wolsztyn

III m. G 5 Leszno

IV m. G Jutrosin

V m. G Lipno

  1.  

5.03.2010

Godz.9.30

Weryf. 8.30

Gostyń

G – 1

ul. Kościelna 4

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej dziewcząt

PIĄTEK

nawrocka_ewa@wp.pl

Gostyń

Kościan

Leszno ( grodzki)

Leszno ( ziemski)

Rawicz

Wolsztyn

 

 Wyniki 2008/2009

Im. ZSP i G Pudliszki

IIm. ZS Nr 1 G Kościan

III m. G Sierakowo

IV m. G Nr 2 Wolsztyn

V m. ZS G Brenno

VI m. G Nr 5 Leszno

  1.  

11.03.2010

Godz. 10.00

Weryf. 9.20

KRZYWIŃ

SALA SPORTOWA

Tenis stołowy

indywidualny

CZWARTEK

oleksowa@wp.pl

Po 3 dz. i 3 chł - najlepsi z powiatu

Zgłoszenia mail:

bernard@op.pl

Proszę podać tel.i adres mailowy nauczyciela – opiekuna zespołu

LEGITYMACJE I KARTA ZGŁOSZENIA.

  1.  

Zmiana terminu na 17.03.2010

Godz. 10.00

Weryf. 9.20

SP Siedlec

Ul. Szkolna 6

(Wolsztyn

Mistrzostwa w Unihokeju chłopców

joanna-milanowska@o2.pl

 

poczta@zspigsiedlec.pl

Gostyń

Rawicz

Wolsztyn

 

Wyniki 2008/2009

I m. G Siedlec

II m. G Kębłowo

III m. G Sierakowo

IV m. G Żytowiecko

  1.  

 10.03.2010

Godz. 10.00

Weryf. 9.20

SP Siedlec

Ul. Szkolna 6

(Wolsztyn)

Mistrzostwa w Unihokeju dziewcząt

joanna-milanowska@o2.pl

 

poczta@zspigsiedlec.pl

Gostyń

Rawicz

Wolsztyn

 

Wyniki 2008/2009

I m. G Kębłowo

II m. G Siedlec

III m. G Bojanowo

IV m. G Stara Krobia

  1.  

13.03.2010

Godz. 10.15

Weryf. 9.30

 

Hala przy Gimnazjum

RYDZYNA

Mistrzostwa w Aerobiku Grupowym

Sobota

Zgłoszenia:

migrena1@op.pl

leszczynskiszs@wp.pl

Gostyń

Kościan

Leszno ( grodzki)

Leszno ( ziemski)

Rawicz

Wolsztyn

 

 Wyniki 2008/2009

1. Gimnazjum  w Poniecu

2. Gimnazjum  w Rydzynie

 3.   Gimnazjum  w Starej Przysiece

4. Gimnazjum    w Borku

5. Gimnazjum    w Święciechowie

6. Gimnazjum    w Przemęcie

 

  1.  

 9.04.2010

Godz. 10.00

Weryf. 9.20

KRZYWIŃ SALA SPORTOWA

Drużynowe Mistrzostwa                w Tenisie Stołowym dz. i chł.

PIĄTEK

W zawodach rejonowych mogą startować dwie najlepsze szkoły z powiatów

Kalendarz WIMS

oleksowa@wp.pl

Gostyń

Kościan

Leszno ( grodzki)

Leszno ( ziemski)

Rawicz

Wolsztyn

 

 Zgłoszenia na mail:  (7 dni) Proszę podać tel.i adres mailowy nauczyciela – opiekuna zespołu

  1.  

19.05.2010

Godz. 10.00

Weryf. 9.20

Leszno

Stadion LA

ul. Strzelecka 7

Indywidualne Mistrzostwa              w Lekkiej Atletyce

ŚRODA

 (po 3 najlepszych zawodników i 3 sztafety)

leszczynskiszs@wp.pl

Gostyń

Kościan

Leszno ( grodzki)

Leszno ( ziemski)

Rawicz

Wolsztyn

 

 Wyniki 2008/2009

 Zgłoszenia na mail: (7 dni)

leszczynskiszs@wp.pl

Proszę podać tel.i adres mailowy nauczyciela – opiekuna zespołu

  1.  

27.05.2010

Godz.9.30

Weryf. 9.00

ZS Krobia

Mistrzostwa                w Siatkowej Piłce Plażowej dziewcząt

CZWARTEK

Po najlepsze 2 zespoły

Uwaga! 

nawrocka_ewa@wp.pl

(zmiana terminu na 27.05.10)

 

Gostyń

Kościan

Leszno ( grodzki)

Leszno ( ziemski)

Rawicz

Wolsztyn

 

Wyniki 2008/2009

  1. ZS SP G Pudliszki
  2. G Jutrosin
  3. G Sierakowo
  4. SG SP Śmigiel
  5. ZS SP G Piaski

G nr 2 Wolsztyn

7. ZS nr 1 Kościan

       ZS G SP Mochy

  1.  

28.05.2010

Godz.9.30

Weryf. 9.00 

Gimn. Nr 1

Gostyń

Mistrzostwa                w Siatkowej Piłce Plażowej chłopców

PIĄTEK

Po najlepsze 2 zespoły

Uwaga!

nawrocka_ewa@wp.pl

 

Gostyń

Kościan

Leszno ( grodzki)

Leszno ( ziemski )

Rawicz

Wolsztyn

 

Wyniki 2008/2009

  1. G 1 Gostyń
  2. G Jutrosin
  3. ZS nr Kościan
  4. SG i SP Śmigiel
  5. ZSSP Krobia

G Sierakowo

7. G nr 2 Wolsztyn

G 2 Leszno

9. ZS G SP Przemęt

G 9 Leszno

  1.  

18.05.2010 r.

Godz. 10.00

Weryf. 9.20

Rawicz

Ul. Grota Roweckiego

Stadion

Mistrzostwa w Piłce Nożnej chłopców

Finał

WTOREK

Zgłoszenia na adres;

lipowiczzb@wp.pl

pzs@powiatrawicki.home.pl

Gostyń

Kościan

Leszno ( grodzki)

Leszno ( ziemski)

Rawicz

Wolsztyn

 

 

 

© - 2007
Innocent Software ®