- DODAJ STRONĘ DO ULUBIONYCH -

- USTAW JAKO STRONĘ STARTOWĄ -

 

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH LESZNO

W ROKU SZKOLNYM 2008/2009

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

LP

DATA

PROPOZYCJA

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY – SZKOŁY/POWIATY

KOMUNIKATY

  1.  

 20 .11.2008 r.

 Godz. 12.00

Weryf. od 11.30

Leszno

Środowiskowa Pływalnia Edukacyjna

Ul. Jana Pawła II 10

Drużynowe Mistrzostwa w Pływaniu dz. i chł.

8 x 25 m.

Wtorek

(po 5 zesp. z powiatu)

Zmiana godz. na 12.00 z 13.00

Leszno ( grodzki)

Rawicz

 

 

 Dz. I m. SP 7 Leszno

 II m. SP 4 Rawicz

III m. SP 12 Leszno

Chł.: I m. SP 7 Leszno

II m SP 4 Rawicz

III m.SP 9 Leszno

  1.  

 19.11.2008 r.

Godz.10.00

Weryf. 9.00

Wolsztyn

Gimnazjum 1

ul. Wschowska 15

Drużynowe Mistrzostwa                 w Badmintonie       dz. i chł.

ŚRODA

Gostyń

Kościan – b.d.

Leszno ( grodzki)

Rawicz

Wolsztyn

 

 Dz. : I m. SP 3 Wolsztyn;

II m. SP Siedlec

III m. SP Siemowo

Chł. : I m. SP 3 Wolsztyn

II m. SP Obra

III m. SP Siedlec

  1.  

 15.01.2009 r.

Godz.

Weryf.

SP 3 Wolsztyn

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej chłopców

czwartek

Gostyń

Kościan

Leszno ( grodzki)

Rawicz

Wolsztyn.

 

  Zgłoszenia mail: (7 dni)

oswiata@powiatwolsztyn.pl

Proszę podać tel.i adres mailowy nauczyciela – opiekuna zespołu

  1.  

 16.01.2009 r.

Godz.

Weryf.

SP 3 Wolsztyn

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej dziewcząt

Zmiana terminu – było 14.01 – jest 16.01.09 piątek

Gostyń

Leszno ( grodzki)

Wolsztyn.

 

  Zgłoszenia mail: (7 dni)

oswiata@powiatwolsztyn.pl

Proszę podać tel.i adres mailowy nauczyciela – opiekuna zespołu

  1.  

 10.03.2009

Godz. 10.00

Wer. 9.20

Zespól Szkół

Śmigiel

(Kościan)

Drużynowe Mistrzostwa                w Tenisie Stołowym dz. i chł.

Wtorek

W zawodach rejonowych mogą startować dwie najlepsze szkoły z powiatów

Kalendarz str. 34

Gostyń

Kościan

Leszno ( grodzki)

Leszno ( ziemski)

Rawicz

Wolsztyn

 Zgłoszenia na mail:  (7 dni)

bernard@op.pl

Proszę podać tel.i adres mailowy nauczyciela – opiekuna zespołu

  1.  

10.03.2009 r.

Godz. 9.00

Weryf. 8.30

Rawicz SP5

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej chłopców

wtorek

Gostyń

Kościan – b.d.

Leszno ( grodzki)

Leszno ( ziemski)

Rawicz

Wolsztyn

 

 Wyniki:

Im. SP 1 Gostyń

IIm. SP 10 Leszno

IIIm SP 1 Wolsztyn

IV m. SP 6 Rawicz

  1.  

 21.03.2009.

Godz. 9.00

Weryf. 8.20

Zmiana miejsca (wprowadzona 12.03.09)

Hala przy Gimnazjum

RYDZYNA

Mistrzostwa w Aerobiku Grupowym

Sobota

Do 3 zespołów

z różnych szkół

Zgłoszenia:

leszczynskiszs@wp.pl

Gostyń

Kościan

Leszno ( grodzki)

Leszno ( ziemski)

Rawicz

Wolsztyn

 

Wyniki najlepszych:

 1. Szkoła Podstawowa         w Przemęcie

2. Szkoła Podstawowa         w Święciechowie

3. Szkoła Podstawowa nr12 w  Lesznie 

4. Szkoła Podstawowa nr 5  w Gostyniu

5. Szkoła Podstawowa nr 4  w Rawiczu

6. Szkoła Podstawowa nr 2  w Lesznie

 

  1.  

11.03.2009r.

Godz. 9.30

Weryf. 9.00

Pudliszki

Zespół Szkół

ul. Szkolna

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej dziewcząt

środa

Gostyń

Kościan

Leszno ( grodzki)

Leszno ( ziemski)

Rawicz

Wolsztyn

 

 Wyniki:

Im ZSPiG Pudliszki

IIm SP 1 Wolsztyn

IIIm SGiSP Śmigiel

IVm ZSSPiG Osieczna

Vm SP 5 Leszno

VIm SP4 Rawicz

  1.  

 24.03.2009 r.

Godz. 10.00

Weryf. 9.20

SP Siedlec

ul. Szkolna 6

(Wolsztyn)

Mistrzostwa w Unihokeju chłopców

wtorek

Gostyń

Kościan – b.d.

Rawicz

Wolsztyn

 

 I m. SP Siedlec

II m. SP Kębłowo

III m. SP Żytowiecko

IV m. Rawicz

  1.  

 25.03.2009 r.

Godz. 10.00

Weryf. 9.20

SP Siedlec

ul. Szkolna 6

(Wolsztyn)

Mistrzostwa w Unihokeju dziewcząt

środa

Gostyń

Kościan – b.d.

Rawicz

Wolsztyn

 

 Im. SP Siedlec

II m. SP Żytowiecko

III m. SP Konary

  1.  

.25.03.2009 r.

Godz. 10.00

Weryf. 9.20

Leszno SP 12

ul. Rumuńska

64 – 100

Mistrzostwa w Piłce Koszykowej dziewcząt

środa

Leszno ( grodzki)

Rawicz

Wolsztyn

 

 Wyniki:

I m. SP 7 w Lesznie

II m. SP w Bojanowie

III m. SP 3 w Wolsztynie

IV m. SP 12 w Lesznie

  1.  

 26.03.2009 r.

Godz. 9.30

Weryf. 9.00

Rawicz

OSiR

ul. Kopernika

Mistrzostwa w Piłce Koszykowej chłopców

czwartek

Kościan

Leszno ( grodzki)

Rawicz

Wolsztyn

 

 Wyniki:

Im. SP 1 Kościan

IIm. SP 3 Rawicz

III m. SP 10 Leszno

IV m. Sp 1 Wolsztyn

  1.  

19.03.2009 r.

Godz. 10.00

Weryf. 9.20

Śmigiel

Zespół Szkół

Tenis stołowy

indywidualny

czwartek

Po 3 dz. i 3 chł - najlepsi z powiatu

Wyniki:

Im. SP 5 Rawicz

IIm. SP 7 Leszno

III m. SP 2 Gostyń

IV m. SP Stara Przysieka Druga

V m. SP Dłużyna

         SP Tuchorza

  1.  

 18.05.2009 r.

Godz. 9.00

Weryf. 8.20

Leszno

Stadion LA

ul. Strzelecka 7

Mistrzostwa                w Czwórboju Lekkoatletycznym dz. i chł.

poniedziałek

(po 2 zesp.              z powiatu)

Zmianę terminu wprowadzono 23.04.2009 (było 13.05)

Gostyń –b.d.

Kościan – b.d.

Leszno ( grodzki)

Leszno ( ziemski)

Rawicz

Wolsztyn

 

  Zgłoszenia na mail: (7 dni) leszczynskiszs@wp.pl

Proszę podać tel.i adres mailowy nauczyciela – opiekuna zespołu

  1.  

 12. 05.2009.

Godz. 9.30

Weryf. 9.00

OSiR

Rawicz

Mistrzostwa w Piłce Nożnej chłopców

wtorek

Gostyń

Kościan – b.d.

Leszno ( grodzki)

Leszno ( ziemski)

Rawicz – b.d.

Wolsztyn – b.d.

 

 Zgłoszenia mail: (7 dni)

pzs@powiatrawicki.home.pl

lub lipowiczzb@wp.pl

Proszę podać tel.i adres mailowy nauczyciela – opiekuna zespołu

 

© - 2007
Innocent Software
®