- DODAJ STRONĘ DO ULUBIONYCH -

- USTAW JAKO STRONĘ STARTOWĄ -

                                                                                                                     

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH LESZNO

W ROKU  SZKOLNYM 2008/2009

GIMNAZJA

LP

DATA

PROPOZYCJA

MIEJSCE

PROPOZYCJA

DYSCYPLINA

UWAGI

UCZESTNICY - SZKOŁY

KOMUNIKATY

  1.  

 20 .11.2008 r.

 Godz. 12.00

Weryf. od 11.20

Leszno Środowiskowa Pływalnia Edukacyjna

Ul. Jana Pawła II 10

Drużynowe Mistrzostwa w Pływaniu dz. i chł.

10 x 25 m.

Wtorek

(po 5 zesp.)

Zmiana godz. z 13.00 na 12.00

 

Leszno ( grodzki)

 ( ziemski) b.d.

Rawicz

 

 

 Dz. Im. G 1 Leszno

II m. G Sieraków

III m. G 1 Rawicz

Chł. I m. G 1 Leszno

II m. G 4 Leszno

III m. G 1 Rawicz

  1.  

 Brak zgłoszeń z innych Powiatów

Wolsztyn

Gimnazjum 1

Drużynowe Mistrzostwa                 w Badmintonie       dz. i chł.

 

 

 

 Dz. G Obra

Chł. G 1 Wolsztyn

  1.  

2.02.2009 r.

Godz.11.30

Weryf. 11.00

Leszno

Hala Trapez

Ul. Zygmunta Starego 1

(Al. Jana Pawła II)

 

Mistrzostwa w Piłce Koszykowej chłopców

Poniedziałek

Zgłoszenia na adres;

tgrabianowski@poczta.onet.pl

Gostyń

Kościan

Leszno

Rawicz

Wolsztyn

 

  Wyniki:

I m.

II m.              

III m.

  1.  

5.02.2009 r.

Godz.11.30

Weryf. 11.00

Leszno

Hala Trapez

Ul. Zygmunta Starego 1

(Al. Jana Pawła II)

 

Mistrzostwa w Piłce Koszykowej dziewcząt

Czwartek

Zgłoszenia na adres;

tgrabianowski@poczta.onet.pl

Kościan – b.d.

Leszno ( grodzki)

Leszno ( ziemski)

Rawicz

Wolsztyn G 2

 

Wyniki:

I m.

II m.

III m.

  1.  

20.01.2009 r.

Godz.9.00

Weryf. 8.20

 

Leszno

Hala „13”

ul T. Rejtana 1

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej dziewcząt

wtorek

Gostyń

Leszno ( grodzki)

Rawicz

Wolsztyn.

 

  Wyniki:

Im.- Gimn. Pogorzela

IIm. – Gimn. 1 Wolsztyn

III m. – Gimn. 7 Leszno

  1.  

22.01.2009 r.

Godz.9.00

Weryf. 8.20

 

Leszno

Hala „13”

ul T. Rejtana 1

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej chłopców

czwartek

Gostyń

Kościan

Leszno ( grodzki)

Rawicz

Wolsztyn.

 

Wyniki:

I m. – Gimn. 7 Leszno

II m. – Gimn. 2 Kościan

III m. – Gimn. 2 Wolsztyn

IV m. – Gimn. Lipno

  1.  

 5.02.2009 r.

Godz.9.00

Weryf. 8.30

Gostyń

G – 1

ul. Kościelna 4

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej chłopców

czwartek

Gostyń

Kościan

Leszno ( grodzki)

Leszno ( ziemski)

Rawicz

Wolsztyn

 

 Wyniki:

Im. G 1 Gostyń

IIm. G Jutrosin

III m. G 4 Leszno

IV m. G 2 Wolsztyn

V m. G Śmigiel

  1.  

 6.02.2009 r.

Godz.9.00

Weryf. 8.30

Gostyń

Gimnazjum 1

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej dziewcząt

piątek

Gostyń

Kościan

Leszno ( grodzki)

Leszno ( ziemski)

Rawicz

Wolsztyn

 

 Wyniki:

Im. ZSP i G Pudliszki

IIm. ZS Nr 1 G Kościan

III m. G Sierakowo

IV m. G Nr 2 Wolsztyn

V m. ZS G Brenno

VI m. G Nr 5 Leszno

  1.  

6.03.2009 r.

Godz. 10.00

Weryf. 9.20

Śmigiel

Zespół Szkół

Tenis stołowy

indywidualny

piątek

Po 3 dz. i 3 chł - najlepsi z powiatu

Zgłoszenia mail:

bernard@op.pl

Proszę podać tel.i adres mailowy nauczyciela – opiekuna zespołu

LEGITYMACJE I KARTA ZGŁOSZENIA.

  1.  

 17.03.2009 r.

Godz. 10.00

Weryf. 9.20

SP Siedlec

Ul. Szkolna 6

(Wolsztyn

Mistrzostwa w Unihokeju chłopców

wtorek

Gostyń

Kościan

Rawicz

Wolsztyn

 

Wyniki:

I m. G Siedlec

II m. G Kębłowo

III m. G Sierakowo

IV m. G Żytowiecko

  1.  

 18.03.2009 r.

Godz. 10.00

Weryf. 9.20

SP Siedlec

Ul. Szkolna 6

(Wolsztyn)

Mistrzostwa w Unihokeju dziewcząt

środa

Gostyń

Kościan – b.d.

Rawicz

Wolsztyn

 

Wyniki:

I m. G Kębłowo

II m. G Siedlec

III m. G Bojanowo

IV m. G Stara Krobia

  1.  

 21.03.2009 r.

Godz. 10.15

Weryf. 9.30

Zmiana miejsca (wprowadzona 12.03.09)

Hala przy Gimnazjum

RYDZYNA

Mistrzostwa w Aerobiku Grupowym

Sobota

Zgłoszenia:

leszczynskiszs@wp.pl

Gostyń

Kościan

Leszno ( grodzki)

Leszno ( ziemski)

Rawicz

Wolsztyn

 

 Wyniki:

1. Gimnazjum  w Poniecu

2. Gimnazjum  w Rydzynie

 3.   Gimnazjum  w Starej Przysiece

4. Gimnazjum    w Borku

5. Gimnazjum    w Święciechowie

6. Gimnazjum    w Przemęcie

 

  1.  

 3.04.2009 r.

Godz. 10.00

Weryf. 9.20

Zespól Szkół

Śmigiel

(Kościan)

Drużynowe Mistrzostwa                w Tenisie Stołowym dz. i chł.

Piątek

W zawodach rejonowych mogą startować dwie najlepsze szkoły z powiatów

Kalendarz WIMS

Gostyń

Kościan

Leszno ( grodzki)

Leszno ( ziemski)

Rawicz

Wolsztyn

 

 Zgłoszenia na mail:  (7 dni)

bernard@op.pl

Proszę podać tel.i adres mailowy nauczyciela – opiekuna zespołu

  1.  

 21.05.2009 r.

Godz. 11.00

Weryf. 10.00

Leszno

Stadion LA

ul. Strzelecka 7

Indywidualne Mistrzostwa              w Lekkiej Atletyce

Czwartek

(po 3 najlepszych zawodników i 3 sztafety)

Gostyń

Kościan

Leszno ( grodzki)

Leszno ( ziemski)

Rawicz

Wolsztyn

 

  Zgłoszenia na mail: (7 dni)

leszczynskiszs@wp.pl

Proszę podać tel.i adres mailowy nauczyciela – opiekuna zespołu

  1.  

27.05.09

Godz.9.30

Weryf. 9.00

Krobia

Mistrzostwa                w Siatkowej Piłce Plażowej dziewcząt

Po najlepsze 2 zespoły

Uwaga!

 

Gostyń

Kościan

Leszno ( grodzki)

Leszno ( ziemski)

Rawicz

Wolsztyn

 

Wyniki:

  1. ZS SP G Pudliszki
  2. G Jutrosin
  3. G Sierakowo
  4. SG SP Śmigiel
  5. ZS SP G Piaski

G nr 2 Wolsztyn

7. ZS nr 1 Kościan

       ZS G SP Mochy

  1.  

28.05. 2009

Godz.9.30

Weryf. 9.00 

Krobia

Mistrzostwa                w Siatkowej Piłce Plażowej chłopców

Po najlepsze 2 zespoły

Uwaga!

 

Gostyń

Kościan

Leszno ( grodzki)

Leszno ( ziemski )

Rawicz

Wolsztyn

 

Wyniki:

  1. G 1 Gostyń
  2. G Jutrosin
  3. ZS nr Kościan
  4. SG i SP Śmigiel
  5. ZSSP Krobia

G Sierakowo

7. G nr 2 Wolsztyn

G 2 Leszno

9. ZS G SP Przemęt

G 9 Leszno

  1.  

22.05.2009 r.

Godz. 9.30

Weryf. 8.30

Rawicz

Ul. Grota Roweckiego

Stadion

Mistrzostwa w Piłce Nożnej chłopców

Finał

Piątek

Gostyń

Kościan

Leszno ( grodzki)

Leszno ( ziemski)

Rawicz

Wolsztyn

 

 

 

© - 2007
Innocent Software ®